Byli jsme u toho – Festival IQ Play

První březnový víkend zaplnily zlínský zámek chytré hračky. Za celý měsíc navštívilo festival IQ Play až 5 tisíc návštěvníků. Celé třetí patro zlínského zámku se proměnilo v jednu velkou hernu rozdělenou do několika zón podle druhu her.

Děti si mohly vyzkoušet hry a hračky edukativního a smyslového charakteru, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, různé stavebnice a zvětšeniny her. Všechny tyto hračky poporují dětskou kreativitu, představivost, logické a strategické myšlení a jemnou motoriku. Akce se tak stala ukázkou přímé podpory vzdělávání dětí.

Hry, hračky, stavebnice, hlavolamy z e-shopu Design for Kids a Toypex nemohly na prvním ročníku festivalu IQ Play chybět a byly maximálně využity. Možnost pohrát si s nimi a vyzkoušet si je mělo po dobu trvání festivalu také velké množství škol a školek ze Zlína a jeho okolí. Akce skončila první dubnový víkend a nyní se přesouvá do Valašského Meziříčí, kde IQ Play budete moci navštívit ve dnech od 17.5. do 11.6. a to na zámku Žerotínů.Jaro je tady a s ním i Quut – skvělé hračky na písek i do zahrady konvička Cana

Hračky Quut jsou navrženy a vyrobeny tak, aby se s nimi dalo hrát v každém ročním období. Lopatky, kýblíky, bábovičky a konvičky lze použít na písku, ve vodě, při práci na zahradě a dokonce i ve sněhu. 

Letos byla kolekce těchto nepostradatelných pomocníků rozšířena právě o hravou konev s názvem „Cana“. S konvičkou si lze hrát ve vaně, doma, na pláži nebo na zahradě. Z každé strany teče voda z konvičky trochu jinak, což zdvojnásobí dětskou radost ze hry. Z jedné strany kropítko, z druhé strany hubička. Vodu do konvičky děti buď naberou potopením nebo nalitím právě přes hubičku. Také mohou přelévat vodu z jedné konvičky do druhé, čímž si procvičí a stimulují jemnou motoriku.

Všechny hračky Quut mají ikonický vzhled, ergonomický tvar a jsou velmi chytře navržené, s možností širokého využití. S vašimi dětmi hračky doslova porostou a vzhledem k jejich odolnosti je velmi pravděpodobné, že je budou používat ještě děti vašich dětí.

Rádi bychom vám představili i některé další:

Lopatka Scoopi je superhrdina do písku i do sněhu. Děti mají s touto lopatkou mnohem větší sílu,
protože ji mohou držet oběma rukama.

Triplett 3 v 1 je jedinečná multifunkční hračka, která z písku vytvoří jedinečné pískové struktury.
S Triplett lze kopat, zalévat, budovat základy a příkopy.

Ballo má kulovitý tvar, a i přes to je neuvěřitelně stabilní, což znamená, že při nošení vody má minimální úniky. Bez námahy se naplní vodou, kterou děti bez úhony díky praktickému držátku donesou do cíle.

Cuppi je lopatka, sítko a míč v jednom, je ergonomický a příjemný do ruky stejně jako zmrzlinový kornout.

hračky Quut

Spoustu dalších hraček do vody, do písku i do sněhu najdete v našem e-shopu

Všechny hračky Quut rozvíjejí dětskou tvořivost a většinu z nich lze použít více než jedním způsobem.
Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, neobsahuje BPA, ftaláty ani latex a je recyklovatelný.VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O JAKOUKOLIV HRAČKU Z NAŠEHO OBCHODU!

Je to tady. Naše vánoční soutěž je u konce. Vítězem se jednoznačně stal pan Lukáš Smetka s 25 hlasy!
A protože se blíží Vánoce, odměníme i druhého vítěze s 8 hlasy, a tím je paní Leni Seenan.
VÍTĚZŮM GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY!

Lukáši, napište nám na náš e-mail jakou hračku jste si na našem webu vybral (kromě Bilibo mix) a
nezapomeňte připsat vaší adresu a číslo telefonu pro spediční firmu.
Leni, vám posíláme hračku Pluï, vyberte si prosím barvu a napište též na náš e-mail.Chcete koupit svým dětem na Vánoce švýcarské designové hračky se slevou 20%? Přijďte 7. 12. 2013 na Boutique market. Budeme mít stánek hned vedle stánku s kávou a domácími dortíky (www.upekla.cz). Děti si mohou pohrát a vy si odpočinout a pochutnat si.


Připravili jsme pro vás na našem facebooku https://www.facebook.com/designforkids.cz
VÁNOČNÍ SOUTĚŽ!
Pravidla jsou jednoduchá, nebojte se zapojit:
„Co si představíte, když slyšíte slovo BILIBO“?
Komentář, který bude mít nejvíce like, vyhrává!
Soutěž probíhá do 12. 12. a vítěz si může vybrat jakoukoliv hračku, kterou najde na našich stránkách (mimo Bilibo mix). Pište!
DOPRAVNÉ ZDARMA!
připravili jsme pro vás předvánoční akci: na všechny naše hračky až do odvolání je dopravné zdarma po Čechách, 5 Euro na Slovensko.